Lugemist

Tervis

Millistena  paistavad õnnelikud rakud ehk mis  on sõna otsese mõttes inimese õnne vorm?

 

Populaateaduslik ülevaade ühest uurimistööst.

Uurimustöö autorid ja avaldatud koht:

Asovärvid on aromaatseid asorühmi sisaldavad sünteetilised värvained. Võivad põhjustada terviseprobleeme täiskasvanutel ja eriti lastel. Asovärvid on seni veel lubatud meie toidus...

Jooga

Leidsin ühe hea vaate, mis sobib kõigil läbi mängida.

“Fear is the most expensive habit we have. How much does your fear cost you? Go back five years and change your life, take all the fear away. No more fear of rejection. Live five years forward up to today without that fear. Where would you be today?”

Tegin sellise vaba tõlke:

Sõna sat tähendab „tõde” ning sang tähendab „ühendus” või „liit”. Seega, Satsang’i tähendus on „ühendus tõega”, „kohtumine tõega” või „kokkusaamine nendega, kes järgivad tõe teed”.

Kohutants

19. ja 20. sajandi kunstis domineeris romantism, ning paljud Euroopa ja Ameerika kunstnikud (näiteks Delacroix, Gerome, Boucher jne) sõitsid "müstilisse itta", et maalida eksootilisi stseene valgusküllastest tänavatest, haaremitest ja kanapeedel lamasklevatest odaliskidest; ning paljud kirjanikud kirjutasid samadel teemadel. Idamaine ehk orientaalne tähendas tol ajal sisuliselt kõike, mis jäi Inglismaast ja Lääne-Euroopast ida poole.

Lehed

Sansaara Stuudio

Telefon:
Riina 5294740; Silja 5174560; Kalev 5094342